Canon Canon CRG-046H kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: Canon CRG-046H 1251C004
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 654.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon CRG-046H 1251C004
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 654.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | - i-SENSYS LBP653Cdw - i-SENSYS LBP654Cx - i-SENSYS MF732Cdw - i-SENSYS MF734Cdw - i-SENSYS MF735Cx |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 120mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact