Canon Canon C-EXV 52 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: Canon C-EXV52 1000C002
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 829.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV52 1000C002
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 829.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | IRC7565i, IRC7570i, IRC7580i |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 80mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact