Canon Canon 2168C002 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 2168C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 270.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2168C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 270.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kod OEM | 2168C002 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1700 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kompatybilność | i-SENSYS LBP162dw i-SENSYS MF264dw i-SENSYS MF267dw i-SENSYS MF269dw |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 355mm |
| Wysokość | 135mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact