Canon Bęben do Canon Drum Trommel C-EXV CEXV 50
Symbol: 9437B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 285.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9437B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 285.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wielopak | Nie |
| Wydajność strony | 35500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | imageRUNNER 1435 |
| Wydajność (w czerni) | 35500 stron(y) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 246mm |
| Wysokość | 124mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact