Asus System ZenWiFi XD4 Plus WiFi 6 AX1800 3-pak
Symbol: ZenWiFi AX Mini (XD4 Plus)(3pk White)
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 926.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ZenWiFi AX Mini (XD4 Plus)(3pk White)
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 926.00
Trzypasmowy system Wi-Fi AX1800 do stworzenia sieci mesh dla całego domu zasięg do 510 m kw. (4800 stóp kw.) albo na 5 (lub więcej) pokojów, łatwa instalacja, bezpieczeństwo sieci za darmo przez cały okres eksploatacji i funkcje kontroli rodzicielskiej
Zasięg dla całego domu
System ZenWiFi AX Mini składa się z jednego routera ASUS AX1800 pracującego w standardzie Wi-Fi 6 oraz dwóch węzłów rozszerzających, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!
Elastyczny wybór nazw sieci
Wyjątkową funkcją ZenWiFi jest zaawansowana możliwość wyboru nazw Twoich sieci Wi-Fi: jednej nazwy dla wszystkiego lub różnych nazw dla każdego pasma częstotliwości. Wybór należy do Ciebie!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ZenWiFi AX Mini (XD4 Plus)(3pk White) |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11a 802.11n 802.11ac 802.11ax IPv4 IPv6 802.11g 802.11b |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 295 g |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu