Asus Router WiFi RT-AX52 AX 3xLAN 1xWAN
Symbol: RT-AX52
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 239.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-AX52
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 239.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RT-AX52 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11ac IPv4 IPv6 802.11ax 802.11n 802.11a 802.11b 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Traffic Control:
WAN:
LAN:
Wireless:
Administration:
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 298 g |
| Wymiary |
192 x 126.3 x 47.5 mm |
| Oznaczenia | |
VPN:
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu