Asus Router RT-AX57 Go AX3000 Dual Band WiFi 6
Symbol: RT-AX57 Go
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 348.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-AX57 Go
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 348.00
Dwuzakresowy router podróżny AX3000 Wi-Fi 6 (802.11ax), obsługa mobilnego tetheringu 4G i 5G oraz trybu publicznego Wi-Fi (WISP), pakiet zabezpieczeń sieciowych dostępny bez subskrypcji, wszechstronne funkcje VPN, łatwa konfiguracja, obsługa AiMesh, portal dla gości, uchwyt do montażu ściennego
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RT-AX57 GO |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x WAN (RJ-45) 1 x USB 3.0 Type A 1 x USB 3.1 Type C |
| Standardy | 802.11ax 802.11ac IPv4 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n IPv6 |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Okresu analizy ruchu sieciowego:
|
| Funkcje specjalne |
VPN
WAN
LAN
|
| Zasilanie |
9V / 2A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 210 g |
| Wymiary |
120 x 120 x 21.5 mm |
| Oznaczenia | |
AiProtection Classic
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu