Asus Router RT-AX53U AX1800 1WAN 3LAN 1USB
Symbol: RT-AX53U
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 261.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-AX53U
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 261.00
Dwuzakresowy router WiFi 6 AX1800 (802.11ax) obsługujący technologię MU-MIMO i OFDMA oraz zabezpieczenia sieciowe AiProtection Classic obsługiwane przez Trend Micro.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RT-AX53U AX1800 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) 1 x USB 3.0 Type A |
| Standardy | 802.11a 802.11n 802.11b 802.11g 802.11ac 802.11ax IPv4 IPv6 |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Szary |
| Waga | 346 g |
| Wymiary |
230 x 134 x 56 mm |
| Pozostałe parametry |
Pamięć:
|
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu