Asus Router RT-BE55
Symbol: RT-BE55
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 435.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-BE55
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 435.00
Rozszerzalny router WiFi 7 AiMesh, 4K-QAM, MLO, port WAN 2.5G, cztery porty 1G, zabezpieczenia sieci klasy komercyjnej, kontrola rodzicielska, Sieć IoT, Sieć dla dzieci, Sieć VPN
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RT-BE55 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) Brak |
| Standardy | IPv6 IPv4 802.11ax 802.11be 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 446 g |
| Wymiary |
238 x 193 x 59 mm |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu