Asus Monitor ZenScreen Touch 15.6 cala MB16AHT
Symbol: MB16AHT
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 1379.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB16AHT
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 1379.00
Przenośny monitor ASUS ZenScreen Touch MB16AHT 15,6-calowy FHD (1920 x 1080), IPS, 10-punktowy dotyk, Mini-HDMI, ergo podstawka, technologie ASUS Flicker Free i Low Blue Light
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Oznaczenia | |
| Model |
ZenScreen Touch MB16AHT |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 61 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 170 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI 2 x USB (Type C) 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV Energy Star |
| Pobór mocy | 9.88 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 226.8 mm |
| Szerokość | 359.85 mm |
| Głębokość | 11.95 mm |
| Waga | 1.01 kg |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu