Asus Monitor ZenScreen Go 15.6 cala MB16AWP
Symbol: MB16AWP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1995.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB16AWP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1995.00
Przenośny monitor bezprzewodowy ASUS ZenScreen Go MB16AWP 15,6 cala, bezprzewodowe wyświetlanie kopii lustrzanej ekranu, IPS, USB typu C, mini HDMI, zintegrowany akumulator, technologia Flicker Free, filtr światła niebieskiego, powierzchnia antyrefleksyjna, gniazdo do statywu
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ZenScreen Go |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 53 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 77 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 61 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) 1 x 3,5 mm minijack 1 x mini HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Pobór mocy | 7.6 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 224.78 mm |
| Szerokość | 357.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 11.5 mm |
| Waga z podstawą | 1.09 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu