Asus Laptop Chromebook Plus CX3402CVA-PQ1067 - Core 5 120U/16GB/256GB/14 cali FHD (1920 x 1080)/Chrome OS/3YRS
Symbol: CX3402CVA-PQ1067
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2468.00
Symbol: CX3402CVA-PQ1067
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2468.00
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Chromebook Plus CX34 |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | UFS |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Google Chrome OS |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 18.7 mm |
| Szerokość | 326.4 mm |
| Głębokość | 214.3 mm |
| Waga | 1.43 kg |
| Informacje o gwarancji |
3-letnia usługa serwisowa na miejscu (następny dzień roboczy) |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu