Acer Laptop Aspire Go AG15-71P-71KY I7-13620H 15,6 FHD 16GB 512GBNoOS Silver
Symbol: NX.J6SEX.00R
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 2840.00
Symbol: NX.J6SEX.00R
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 2840.00
Laptop Acer Aspire Go AG15-71P-71KY
Laptop, który zapewnia nie tylko doskonałą wydajność, ale także niezrównaną jakość obrazu. Dzięki procesorowi Intel Core i7 dziesiątej generacji z taktowaniem do 4.9 GHz, każde zadanie wykonywane jest błyskawicznie i bez opóźnień. Matowa matryca o rozdzielczości 1920 x 1080 (FHD 1080) oraz technologia podświetlania diodami LED sprawiają, że obraz jest niezwykle klarowny i wyrazisty, co sprawia, że praca czy rozrywka na tym laptopie stają się prawdziwą przyjemnością.
Nie bez znaczenia jest również design tego laptopa. Klasyczna srebrna obudowa nadaje mu eleganckiego wyglądu, który z pewnością przyciągnie uwagę innych. Ponadto, laptop ten cechuje się solidną konstrukcją i kompaktowymi wymiarami, co sprawia, że jest wygodny w transporcie i użytkowaniu.
Dzięki 16 GB pamięci RAM oraz dyskowi o pojemności 512 GB, Acer Aspire Go AG15-71P-71KY zapewnia dużo miejsca na przechowywanie plików oraz płynne działanie nawet podczas pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie. Dodatkowo, brak zainstalowanego systemu operacyjnego daje możliwość wyboru preferowanego oprogramowania, co z pewnością docenią osoby, które cenią sobie swobodę w korzystaniu z urządzeń elektronicznych.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Aspire Go AG15-71P-71KY |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i7-13620H |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk |
Dwa wbudowane głośniki stereo |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 11.5 h |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 362.9 mm |
| Głębokość | 237.5 mm |
| Waga | 1.8 kg |
| Informacje o gwarancji |
24 miesiące gwarancji producenta |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com