Apple MacBook Pro 14.2 cala: M5 Max 18/32, 36GB, 2TB SSD, bez zasilacza - Srebrny
Symbol: MGDQ4ZE/A
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 19799.00
Symbol: MGDQ4ZE/A
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 19799.00
MacBook Pro
Wydajność
M5. M5 Pro. M5 Max.
Którym chcesz śmigać?
Każdy czip z rodziny M5 zapewnia fenomenalną jedno- i wielowątkową wydajność CPU i szybszą pamięć zunifikowaną, co pozwala rozwijać prędkości, o których nawet Ci się nie śniło. Pamięć masowa SSD jest nawet dwa razy szybsza niż wcześniej. A dzięki potężnym akceleratorom Neural Accelerator możesz działać z AI w oszałamiającym tempie.
Nawet 8x szybsze działanie AI niż w urządzeniach z czipami z rodziny M1
Potężne akceleratory Neural Accelerator wbudowane w każdy rdzeń GPU czipów z rodziny M5 wybitnie przyspieszają zadania AI, takie jak generowanie obrazów w modelach dyfuzyjnych, przetwarzanie promptów w dużych modelach językowych (LLM) i lokalne szkolenie modeli transformacyjnych. Stworzony z myślą o Apple Intelligence. A 16rdzeniowy system Neural Engine sprawia, że sztuczna inteligencja na pokładzie urządzenia działa z wielką mocą, a przy tym energooszczędnie.
Uruchamiaj wymagające procesy graficzne z responsywnością nadążającą za Twoją wyobraźnią. Każdy czip z rodziny M5 ma GPU z udoskonalonymi rdzeniami shaderów i silnikiem ray tracingu trzeciej generacji, dzięki czemu modele 3D są ostrzejsze i wyraźniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. A technologia dynamic caching optymalizuje działanie zunifikowanej pamięci RAM, mocno podnosząc wykorzystanie GPU. Jako rezultat odczujesz niebywały skok wydajności w najbardziej wymagających grach i pro aplikacjach.
Trzy czipy.
Nieskończone możliwości.
AI
Stworzony dla AI. Od czipa poczynając.
Układ scalony Apple i wszystkie kluczowe, napędzające go podsystemy zostały zaprojektowane z myślą o sztucznej inteligencji, łącząc sprzęt, oprogramowanie i ekosystem w jedną potężną platformę. Dlatego możesz przetwarzać wymagające zadania oparte na AI bezpośrednio na urządzeniu i z niesamowitą energooszczędnością. A przy tym masz pewność, że wbudowane funkcje bezpieczeństwa i ochrony prywatności są integralną częścią całego systemu, a nie tylko dodatkiem.
Apple Intelligence. Zadajesz zadanie. I zrobione.
Apple Intelligence pomaga pisać, wyrażać siebie i ogarniać wszystko bez wysiłku. Zamień krótką notatkę w profesjonalne ogłoszenie. Usuń ze zdjęć niechciane obiekty za pomocą narzędzia Oczyść. Kreuj wyjątkowe obrazy za pomocą nowych stylów ChatGPT w Image Playground. I korzystaj z inteligentnych akcji w apce Skróty, żeby tworzyć automatyzacje - na przykład porównywać transkrypcję audio z notatkami czy wyodrębniać kluczowe informacje z pliku PDF. Apple Intelligence to Twoje AI.
Potężne możliwości.
Z potężną ochroną prywatności.
System Apple Intelligence zaprojektowano z myślą o nieustannej ochronie Twojej prywatności. Przetwarza dane bezpośrednio na Macu i jest z nim ściśle zintegrowany. Ma więc dostęp do Twoich osobistych informacji, ale ich nie gromadzi. A dzięki przełomowej prywatnej chmurze obliczeniowej Apple Intelligence może korzystać z większych modeli dostępnych na serwerach działających na układach scalonych Apple i obsługiwać bardziej złożone zapytania, chroniąc jednocześnie Twoją prywatność.
Bateria
Bateria na cały dzień
bez gniazdka.
MacBook Pro ma najdłuższy czas pracy na baterii w historii Maca - nawet 24 godziny. Możesz więc pracować, tworzyć i grać przez cały dzień. Wszystkie modele zapewniają tę samą fantastyczną wydajność niezależnie od tego, czy są podłączone do gniazdka, czy nie. A Ty, zamiast szukać kontaktu, możesz poświęcić czas na programowanie, naukę, strumieniowanie i inne pasje. W razie potrzeby funkcja szybkiego ładowania uzupełni baterię do 50% w zaledwie 30 minut.
macOS Tahoe
Najnowszy. I tak znajomy.
macOS Tahoe wprowadza nowy, choć znajomy wygląd - Liquid Glass. To najpiękniejsza i najpotężniejsza wersja macOS w historii, pełna nowych sposobów na zwiększenie produktywności i płynną współpracę z iPhonem. I stworzona dla Apple Intelligence.
Wyświetlacz
Daj się olśnić.
Przejście z pracą ze słonecznego tarasu do ciemnej pracowni? Jasna sprawa. Olśniewający wyświetlacz Liquid Retina XDR zapewnia 1600 nitów jasności szczytowej w trybie HDR. W mocnym świetle osiąga nawet 1000 nitów dla treści SDR, żeby także w plenerze wszystko na ekranie było bardziej czytelne. A gdy jest ciemno, zmniejsza jasność do jednego nita, by i wtedy pracowało się komfortowo.
Kamera
Zabłyśnij w centrum kadru.
Kamera 12MP Center Stage sprawi, że wypadniesz świetnie w każdym świetle. A w połączeniu z zaawansowanymi mikrofonami i głośnikami pomoże Ci w zdalnym poprowadzeniu spotkania.
Porty i łączność
Masz potężne kontakty.
MacBook Pro ma zestaw portów do podłączania szybkich urządzeń peryferyjnych lub wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i do bezpośredniego odczytywania kart SDXC. Modele z czipem M5 mają port Thunderbolt 4 i obsługują zarówno WiFi 6E, jak i Bluetooth 5.3. Modele z czipem M5 Pro lub M5 Max mają port Thunderbolt 5, który pozwala na transfer z szybkością do 120 Gb/s.
Bezpieczeństwo
Bez wątpienia.
W Macu chroni Cię wszystko od układu scalonego Apple aż po architekturę macOS. Ta głęboka integracja sprzętu i oprogramowania oraz automatyczne aktualizacje zapewniają stabilne działanie i ochronę MacBooka Pro na lata. Architektura zabezpieczeń odpowiada za działanie rozwiązań takich jak Touch ID czy apka Znajdź, a także za zaawansowane mechanizmy obrony przed wirusami i złośliwymi programami.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
MacBook Pro |
| Rodzina procesora | Apple M5 Max |
| Liczba rdzeni | 18 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Silnik multimedialny
|
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Rozdzielczość | 3024 x 1964 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Jasność | 1000 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Liquid Retina XDR |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ilość rdzeni karty graficznej | 32 |
| Producent chipsetu | Apple |
| Zainstalowana pamięć RAM | 36 GB |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
36 GB zunifikowanej pamięci RAM |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 2 TB |
| Format szerokości SSD | MacBook |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 6.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x Thunderbolt 5 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) 1 x MagSafe 3 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 72.4 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 h |
| System operacyjny | Mac OS Tahoe |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 15.5 mm |
| Szerokość | 312.6 mm |
| Głębokość | 221.2 mm |
| Waga | 1.62 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Apple - RNAPP%, RUAPP%, TCAPP%, TNAPP%, RDAPP%, RTAPP% |
Apple Inc.
One Apple Park Way
95014 CA Cupertino
United States
support@apple.com