Activejet Activejet ATS-D205N Toner (zamiennik Samsung MLT-D205S; Supreme; 2000 stron; czarny)
Symbol: ATS-D205N
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 66.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATS-D205N
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 66.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Dodatkowe informacje | Toner z głowicą |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | Samsung MLT-D205S (SU974A) |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2000 stron(y) |
| Kompatybilność | Samsung ML: 3300, 3310, 3312, 3710, 3712. Samsung SCX: 4833, 4835, 5637, 5639, 5737, 5739. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 376mm |
| Wysokość | 258mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.