Activejet Activejet ATL-546BNXX Toner (zamiennik LEXMARK C546U1KG; Supreme; 8000 stron; czarny)
Symbol: ATL-546BNXX
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 292.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-546BNXX
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 292.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Lexmark C546U1KG |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Lexmark: C546dtn, X546dtn, X548de, X548dte. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 150mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.