Activejet Activejet ATH-06N Toner (zamiennik HP 06A C3906A, Canon EP-A; Supreme; 2800 stron; czarny)
Symbol: ATH-06N
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 69.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-06N
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 69.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2800 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kod OEM | HP 06A C3906A, Canon EP-A |
| Zastępuje | HP / Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 5L, 6L, 3100, 3150. Canon: LBP440, LBP460, LBP465, LBP660. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 355mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.