Activejet Activejet AH-903MRX Tusz (zamiennik HP 903XL T6M07AE; Premium; 12 ml; czerwony)
Symbol: AH-903MRX
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-903MRX
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 900 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kod OEM | HP 903XL T6M07AE |
| Zastępuje | HP 903XL |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość | 1 szt. |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12 ml |
| Kompatybilność | HP OfficeJet Pro: 6950, 6960, 6970. HP OfficeJet: 6950. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Klasa | A+ |
| Notka dotycząca wydajności strony | +10% print more than OEM |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Wersja | Premium |
| Technologia | Refurbished |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 15mm |
• Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.