ACTIS Actis KH-932BKR Tusz (zamiennik HP 932XL CN053AE; Standard; 30 ml; czarny)
Symbol: KH-932BKR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-932BKR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 30 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | 932XL |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | HP 932XL CN053AE |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 1000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | HP OfficeJet: 7510. HP OfficeJet Pro: 6100, 6600, 6700, 7110, 7610, 7612. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Refurbished |
| Wersja | Standard |
| Klasa | A |
| Funkcje techniczne | Kartridż z czipem |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 95mm |
• Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.