ACTIS Actis KH-903BKR Tusz (zamiennik HP 903XL T6M15AE; Standard; 30 ml; czarny) - Nowy Chip
Symbol: KH-903BKR
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 27.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-903BKR
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 27.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | HP 903XL |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 30 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kod OEM | HP 903XL T6M15AE |
| Ilość | 1 szt. |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | HP Officejet Pro: 6950, 6960, 6970. HP OfficeJet: 6950. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Refurbished |
| Wersja | Premium |
| Klasa | A |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 45mm |
• Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.