Activejet Activejet ACC-36N Tusz (zamiennik Canon CLI-36; Supreme; 12,5 ml; kolor)
Symbol: ACC-36N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-36N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | Canon PGI-36 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12,5 ml |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Zastępuje | Canon |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Canon Pixma: mini260, mini320, iP100, iP110, TR150. Canon MAXIFY: BX110. |
| Klasa | A+ |
| Zgodne rodzaje atramentów | CLI-36 |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 32mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wylewać do kanalizacji.