Activejet Activejet AB-3219YNX Tusz (zamiennik Brother LC3219Y XL ; Supreme; 20 ml; żółty)
Symbol: AB-3219YNX
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AB-3219YNX
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | Brother LC3219Y |
| Pojemność kolorowego tuszu | 20 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Zastępuje | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother MFC: J5330DW, J5335DW, J5730DW, J5930DW, J6530DW, J6930DW, J6935DW. |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Technologia | New |
| Klasa | A+ |
| Wersja | Supreme |
| Zgodne rodzaje atramentów | LC-3219 YXL |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.