Acer Monitor Acer Predator X (X27UX1biiphx) 26.5" QD-OLED monitor do gier 67.3 cm (26.5"), QD-OLED, 1000nitów, 240Hz, 2x HDMI 2.1, 1x
Symbol: 535962
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 3267.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 535962
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 3267.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 53 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 1000 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Przekątna ekranu | 26,5" |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | HDR True Black 500 |
| Paleta barw | 99% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 67,3 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDMI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Szerokość | 267mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 764mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com