Acer Acer Predator X27 QD-OLED X27X1bmiippruzx monitor komputerowy 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Czarny
Symbol: 573231
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4026.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 573231
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4026.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 34 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 53 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 200 W |
| Pobór mocy | 75 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Waga (bez podstawy) | 3,55 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 351,7 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 610,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,55 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 65 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 546 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 312,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 610,7 mm |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Szerokość opakowania | 834 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,65 kg |
| Głębokość opakowania | 167 mm |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | USB |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | Acer Display Widget; Acer VisionCare 1.0; BlueLight Shield Pro |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 26,5" |
| Twardość powierzchni | 2H |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ matrycy | OLED |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 71 - 355 kHz |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,3 cm |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 1000 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59 cm |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Gęstość pikseli | 166,26 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozmiar plamki | 0,153 x 0,153 mm |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | -20 - 20° |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Obrotowe | Tak |
| OSD | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com