Acer Monitor Acer CB322QUEs 31,5" 2,560 x 1,440 pikseli 75 Hz IPS 16:9 Czas reakcji 1 ms 1,200:1 Gęstość pikseli 93,24 ppi Jasność 30
Symbol: 510191
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 1434.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 510191
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 1434.00
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Srebrny |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,3 cm |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,8 cm |
| Gama kolorów DCI-P3 | 90% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,27 x 0,27 mm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 49 - 100 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 151 kHz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obracany | -178 - 178° |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Szerokość | 267mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 764mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com