Acer Acer Vero B7 B277UGbemiqpruzx monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LCD Czarny
Symbol: 21192765000
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 1744.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21192765000
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 1744.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 43 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 85 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 22 W |
| Waga (z podstawą) | 5,8 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,45 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 360,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 552,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,8 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,67 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Dołączone oprogramowanie | VisionCare 2.0 |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Gama kolorów DCI-P3 | 90% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 2 kHz |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 49 - 120 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Typ HD | Quad HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Regulowana wysokość (max) | 16,5 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | -60 - 60° |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| HDMI | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com