Acer Acer CB3 CB343CUR D monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Czarny
Symbol: UM.CB3EE.D02
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 3341.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UM.CB3EE.D02
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 3341.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 31 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 180 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 583,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,4 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 75,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 817,6 mm |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Przewody | USB |
| Przewody | Zasilanie |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Typ matrycy | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86,4 cm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 3800R |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Rozmiar plamki | 0,23 x 0,23 mm |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 7 W |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -178 - 178° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 16,5 cm |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów upstream | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com