ASUS ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Wide Quad HD LED Czarny
Symbol: VG32AQA1A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VG32AQA1A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1251.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 26 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1318849 |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 716,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,7 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 496,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 213,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 54,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 426,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 716,3 mm |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,72 kg |
| Szerokość opakowania | 803 mm |
| Wysokość opakowania | 187 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 560 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 125% |
| Ekran matowy | Tak |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144 Hz |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 223 kHz |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,272 x 0,272 mm |
| Typ podświetlacza | LED |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| HDCP | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 800mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu