AOC Certyfikat AOC U27G4R 27" Szybki IPS UHD, 16:9, 120 Hz, 1 ms, 3840 x 2160, 400 cd/m2, 2x HDMI, Czarny
Symbol: U27G4R
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1602.00
Symbol: U27G4R
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1602.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 34 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 227,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,29 kg |
| Waga (bez podstawy) | 4,28 kg |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Wysokość opakowania | 162 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,75 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 127% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 108% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Standard VESA | Tak |
| OSD | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Pokrętło | Tak |
| Kontrola cieni | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Licznik FPS | Tak |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
| Certyfikaty | RoHs compliant |
| Szerokość | 764mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 267mm |
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR
1097 JB AMSTERDAM
Netherlands
+49306869097
www.aoc.com/support