AOC AOC Q27P4C monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Czarny
Symbol: 582126
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1424.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 582126
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1424.00
| Specyfikacja | |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 26 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Waga (z podstawą) | 6,12 kg |
| Waga (bez podstawy) | 4,37 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 616 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 616 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Szerokość opakowania | 730 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,69 kg |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | DisplayPort |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100,1% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 230 kHz |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95,9% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ekran matowy | Tak |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie Adobe RGB | 91,6% |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obracany | -175 - 175° |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 30° |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość wyjść DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Certyfikaty | RoHs compliant,CB,FCC |
| Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu poużytkowego | 85% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 720mm |
| Wysokość | 150mm |
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR
1097 JB AMSTERDAM
Netherlands
+49306869097
www.aoc.com/support