ADATA Dysk SSD ADATA Ultimate SU650 960GB 2,5" SATA III
Symbol: ASU650SS-960GT-R
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 615.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASU650SS-960GT-R
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 615.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Korekcja ECC | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Typ pamięci | SLC |
| Typ błysku NAND | SLC (Single Level Cell) |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Waga produktu | 47,5 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com