ADATA ADATA Ultimate SU800 2.5" 1,02 TB Serial ATA III TLC
Symbol: ASU800SS-1TT-C
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 708.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASU800SS-1TT-C
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 708.00
| Specyfikacja | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Interfejs | SATA III |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Typ pamięci | TLC |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, VCCI, KCC |
| Waga produktu | 47,5 g |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 105mm |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com