ADATA ADATA SD810 500 GB Czarny, Srebrny
Symbol: SD810-500G-CSG
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 457.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SD810-500G-CSG
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 457.00
| Specyfikacja | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Zużycie energii | 900 mA |
| Waga produktu | 41,7 g |
| Głębokość produktu | 72,7 mm |
| Wysokość produktu | 12,2 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Prędkość zapisu nośnika | 2000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com