ACTIS Actis TH-212A Toner (zamiennik HP 131A CF212A, Canon CRG-731Y; Standard; 1800 stron; żółty)
Symbol: TH-212A
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-212A
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Zastępuje | CRG-731Y, 131A CF212A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1800 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro 200: M251n, M251nw, M276n, M276nw. Canon i-SENSYS: LBP7100Cn, LPB7110Cw, MF8230Cn, MF8280Cw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 310mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.