ACTIS Actis KH-903YR Tusz (zamiennik HP 903XL T6M11AE; Standard; 12ml; żółty) - Nowy Chip
Symbol: KH-903YR
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 20.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-903YR
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 20.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość | 1 szt. |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Zastępuje | HP 903XL |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 903XL T6M11AE |
| Kompatybilność | HP Officejet Pro: 6950, 6960, 6970. HP OfficeJet: 6950. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Refurbished |
| Wersja | Premium |
| Klasa | A |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |
• Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.