Xiaomi Monitor Xiaomi 34" G34WQi 180Hz
Symbol: 55056
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 1156.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 55056
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 1156.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy | 65 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 811,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 510,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,9 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1900723 |
| Szerokość | 980mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 180mm |
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami.
• Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci.
• Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych.
Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o
Postępu 14B
02-676 Warszawa (Mokotów)
Poland
800111332
service.pl@support.mi.com