Xerox Xerox PRIMELINK B9XXX BLACK TONER CARTRIDGE- kaseta z tonerem Czarny
Symbol: 6241188
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 490.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6241188
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 490.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | B9100V_A, B9100V_AO, B9110V_A, B9110V_AO, B9125V_A, B9125V_AO, B9136V_A, B9136V_AO, PLB9100, PLB9110, PLB9125, PLB9136 |
| Głębokość opakowania | 610 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,04 kg |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 140mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com