Xerox Xerox 106R03534 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 106R03534
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 838.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03534
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 838.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 8000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | VersaLink C405 , VersaLink C400 |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 285mm |
| Wysokość | 100mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com