Xerox Xerox 106R03508 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 7156256
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 533.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7156256
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 533.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | VersaLink C405 , VersaLink C400 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 605mm |
| Wysokość | 100mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com