Xerox Xerox 106R03048 kaseta z tonerem 2 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 106R03048
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 534.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03048
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 534.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność | Phaser 3020/WorkCentre 3025 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 10,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Głębokość opakowania | 33,7 mm |
| Szerokość opakowania | 33 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 330mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com