Xerox Xerox 106R01569 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 106R01569
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 1159.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R01569
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 1159.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 24000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | 7800V_DN|7800V_DNY|7800V_DX|7800V_GX |
| Szerokość opakowania | 88,9 mm |
| Długość | 45,9 cm |
| Głębokość opakowania | 463,5 mm |
| Wysokość opakowania | 88,9 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 884,5 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 460mm |
| Wysokość | 86mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com