Xerox Xerox 106R01374 kaseta z tonerem Oryginalny Czarny
Symbol: 106R01374
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 827.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R01374
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 827.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Phaser 3250 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 289,559 x 360,679 x 111,759 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,56 kg |
| Szerokość opakowania | 292,1 mm |
| Długość | 36,1 cm |
| Waga przesyłki | 1,59 kg (3.5 funtów) |
| Głębokość opakowania | 342,9 mm |
| Wysokość opakowania | 101,6 mm |
| Głębokość pudełka (imperialna) | 36,1 cm (14.2") |
| Kolor | Nie |
| Szerokość pudełka (imperialna) | 29 cm (11.4") |
| Wysokość pudełka (imperialna) | 11,2 cm (4.4") |
| Kasetka pojemności | 5,000 ark. |
| Certyfikaty | ISO/IEC 19752 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 290mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu z tonera.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com