Xerox Xerox 006R01683 kaseta z tonerem 2 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 006R01683
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 561.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01683
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 561.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kod OEM | 006R01683 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 50000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | B8045/B8055/B8065/B8075/B8090 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 200mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com