Xerox Xerox 006R01647 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 006R01647
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 624.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01647
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 624.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 20000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Versant 80/180 Press |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 1000mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com