Xerox Xerox 006R01518 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 006R01518
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 483.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01518
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 483.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kompatybilność | WorkCentre 7525/7530/7535/7545/7556 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 470mm |
| Wysokość | 70mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com