Xerox XEROX Toner C230/C235 Black 3k
Symbol: 006R04395
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 372.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R04395
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 372.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | C230/C235 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 125mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania.
• Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com