Xerox XEROX Bęben Ph 3330/WC 3335/3345 Black 30k
Symbol: 101R00555
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 286.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 101R00555
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 286.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Phaser 3330 WorkCentre 3300 Series |
| Głębokość opakowania | 344,9 mm |
| Wysokość opakowania | 130,8 mm |
| Wymiary opakowania | 254 x 344,9 x 130,8 mm (10 x 13.6 x 5.15") |
| Waga wraz z opakowaniem | 940 g |
| Szerokość opakowania | 254 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 130mm |
• Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania.
• Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com