Xerox XEROX Bęben B230/B225/B235 Black 12k
Symbol: 013R00691
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 270.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 013R00691
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 270.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kompatybilność | Xerox B225 Multifunction Printer Xerox B230 Printer Xerox B235 Multifunction Printer |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 862 g |
| Głębokość opakowania | 381 mm |
| Waga przesyłki | 0,776 kg (1.71 funtów) |
| Szerokość opakowania | 121,9 mm |
| Wysokość opakowania | 236,2 mm |
| Wymiary opakowania | 121,9 x 381 x 236,2 mm (4.8 x 15 x 9.3") |
| Waga wraz z opakowaniem | 780 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 235mm |
• Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania.
• Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com