Xerox Toner XEROX Magenta 106R03885 do Xerox VersaLink C500/C505 DMO
Symbol: 106R03885
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 882.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03885
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 882.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 9000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | VersaLink C500/C505 |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 93mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com