Xerox Kaseta z tonerem do drukarki Xerox 106R03532, oryginalny, czarny, 1 szt.
Symbol: 106R03532
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 650.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03532
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 650.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10500 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | VersaLink C405 , VersaLink C400 |
| Szerokość | 281mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 92mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com